Masz pytania? Zadzwoń! +48 691 955 450
Płyty uszczelniające i uszczelki

Uszczelki przemysłowe, pierścienie uszczelniające, klingeryt

Klingeryt - uszczelki

 
Uszczelki to niezbędny element każdej konstrukcji, w wielu gałęziach przemysłu. Firma Graftex oferuje szeroki wybór uszczelek dla wszelkich mediów gazowych i ciekłych w pełnym zakresie temperatur i ciśnień.
 
Nasi odbiorcy, których obsługujemy od 20 lat, przy pełnych wymaganiach terminowych dostaw, służby utrzymania ruchu i remontowe, w przemyśle energetycznym, chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym itd. 
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • Uszczelki formowane wg norm DIN, ANSI, IBC
  • Uszczelki spiralne i metalowe do wysokich ciśnień
  • Płyty uszczelkarskie np. klingeryt, płyty z ekspandowanego PTFE, taśmy,
  • Pierścienie grafitowe, pierścienie uszczelniające
  • Uszczelki dla przemysłu
  • Uszczelnienia przemysłowe

Szczegóły oferty:

Firma Graftex działa na rynku już od 1999 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie nauczyło nas ufać jedynie sprawdzonym dostawcom. Nasze uszczelki, pierścienie uszczelniające, uszczelnienia oraz klingeryt są bardzo wytrzymałe dlatego sprawdzą się w każdej sytuacji. Powstają one z surowców najwyższej jakości. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu cechują się znaczną wytrzymałością oraz trwałością, co jest szczególnie ważne w przypadku uszczelek i klingerytu. Tak jak inne produkty, które znajdują się w naszym asortymencie pierścienie uszczelniające posiadają certyfikaty i atesty wielu międzynarodowych Instytutów Badawczych.

W razie jakichkolwiek pytań w zakresie uszczelek, pierścieni uszczelniających, klingerytu lub innych materiałów prosimy bezpośrednio o kontakt z biurem obsługi klienta. Oferta produktowa jest dostosowana do wymogów nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy.

Dogodne warunki płatności i bezpłatny transport.

Zapewniamy szybką i terminową realizację nawet jednostkowych ilości.

Polonit
Temac
SGL Carbon Group
FluorTex
Klinger
Gambit Group